Zpět do obchodu

Registrace

Kdo ti pivododomu přiveze?

Michal & Honza, 

dva kamarádi, jejichž vášní je pivo, se rozhodli, že pomohou pivařům a pivovarům na jižní Moravě. 

Dnešní doba je více než složitá. Vinou pandemie koronaviru lidé museli být dlouhou dobu doma, restaurace byly zavřené a řada podniků měla pozastavenou výrobu. To se bohužel dotklo i pivní kultury. 

Pivaři si nemohli zaskočit do své oblíbené hospůdky „na jedno“ a pivovary tak musely snížit (nebo dokonce přerušit) svoji produkci. My jsme v této době rozhodli pomoci oběma skupinám. Pivařům – dostat se k jejich oblíbeným kouskům nebo dokonce objevit nové, které se vaří prakticky za humny. Pivovarům pak navýšit poptávku po jejich nabídce.

I ve světě lahvových piv se dají najít zajímavé kousky. A člověk pro ně nemusí ani do světa, má je kousek od sebe.

Věříme, že jižní Morava není jen krajem výborného vína, ale také znamenitého piva. Naší snahou je přinášet piva s duší, piva rozličná, piva nápaditá, ale především piva, která se dobře pijí a ještě lépe chutnají. Proto se vyhýbáme velkým, korporátním pivovarům; naopak se zaměřujeme na malé pivovary a minipivovary. 

Náš koncept je jednoduchý – vytvoříme most mezi pivovarem a pivařem. Ty si na našem webu www.pivododomu.eu vybereš svůj oblíbený druh nebo značku piva. Nebo si je namixuješ podle chuti. Anebo to necháš úplně na nás a my ti sestavíme překvapení. Exkluzivní pivní balíček Ti pak přivezeme až domů.

  Obrázek kategorie

Zpět do obchodu