Zpět do obchodu

Registrace

Kdo ti pivododomu přiveze?

Michal & Honza, 

dva kamarádi, jejichž vášní je pivo, se rozhodli, že pomohou pivařům a pivovarům na jižní Moravě. 

Dnešní doba je více než složitá. Vinou pandemie koronaviru lidé museli být dlouhou dobu doma, restaurace byly zavřené a řada podniků měla pozastavenou výrobu. To se bohužel dotklo i pivní kultury. 

Pivaři si nemohli zaskočit do své oblíbené hospůdky „na jedno“ a pivovary tak musely snížit (nebo dokonce přerušit) svoji produkci. My jsme v této době rozhodli pomoci oběma skupinám. Pivařům – dostat se k jejich oblíbeným kouskům nebo dokonce objevit nové, které se vaří prakticky za humny. Pivovarům pak navýšit poptávku po jejich nabídce.

I ve světě lahvových piv se dají najít zajímavé kousky. A člověk pro ně nemusí ani do světa, má je kousek od sebe.

Věříme, že jižní Morava není jen krajem výborného vína, ale také znamenitého piva. Naší snahou je přinášet piva s duší, piva rozličná, piva nápaditá, ale především piva, která se dobře pijí a ještě lépe chutnají. Proto se vyhýbáme velkým, korporátním pivovarům; naopak se zaměřujeme na malé pivovary a minipivovary. 

Náš koncept je jednoduchý – vytvoříme most mezi pivovarem a pivařem. Ty si na našem webu www.pivododomu.eu vybereš svůj oblíbený druh nebo značku piva. Nebo si je namixuješ podle chuti. Anebo to necháš úplně na nás a my ti sestavíme překvapení. Exkluzivní pivní balíček Ti pak přivezeme až domů.

  Obrázek kategorie

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení